نیسان راگ مدل ۲۰۱۴ معرفی شد

گروه بین الملل: نیسان راگ مدل ۲۰۱۴ کاملا جدید اخیرا در نمایشگاه خودروی فرانکفورت سال ۲۰۱۳ معرفی شده است.

به گزارش خبرخودرو ، راگ مدل ۲۰۱۴ آخرین مدل از پنج مدل بازطراحی شده کاملا جدید این خودروساز ژاپنی است که به عنوان مدل های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ معرفی شده اند.

این خودرو پس از آلتیمای جدید، پسفایندر، سنترا و ورسا نوت معرفی شده است. راگ مدل ۲۰۱۴ به عنوان دومین خودروی پر فروش خط تولید نیسان در ایالات متحده کاملا بازطراحی شده است و دارای صندلی ردیف سوم انتخابی خواهد بود تا بتواند به راحتی هفت سرنشین را در خود جای دهد.

راگ مدل ۲۰۱۴ که در تنسی مونتاژ شده، اولین خودرویی است که بر اساس مهندسی پلتفرم Common Module Family ساخت مشترک رنو و نیسان تولید می شود. فاصله بین محور جلو و عقب راگ جدید در مقایسه با مدل قبلی آن ۱٫۵ سانتی متر بیش تر است. ارتفاع این خودرو ۳ سانتی متر افزایش یافته، در حالی که قسمت جلوی آن ۳٫۸ سانتی متر کوتاه تر شده است. برای سهولت در سوار و پیاده شدن به جای سرنشینان پشت این خودرو، درهای عقب بازطراحی شده اند.

نیسان راگ مدل ۲۰۱۴ دارای موتور ۲٫۵ لیتری چهار سیلندر با قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۲۳۷ نیوتون متر است. این موتور به گیربکس X ترونیک CVT با سویچ حالت اسپرت متصل خواهد بود. این کراس اوور با دو سیستم چهار چرخ فعال و یا انتقال قدرت به چرخ های جلو موجود خواهد بود.

نیسان، قیمت راگ جدید را در سه نسخه S،SV و SL اعلام کرده است. در ایالات متحده، قیمت نیسان راگ S با سیستم انتقال قدرت به چرخ های جلو از ۲۳۳۵۰ دلار شروع شده و ۸۶۰ دلار هزینه جابه جایی به آن اضافه می شود. راگ SV با سیستم انتقال قدرت به چرخ های جلو ۲۵۰۹۰ دلار قیمت داشته و بهترین مدل این خودرو یعنی راگ SL با سیستم انتقال قدرت به چرخ های جلو ۲۸۹۳۰ دلار قیمت خواهد داشت. نسخه های چهار چرخ فعال این خودروها ۱۳۵۰ دلار گران تر هستند.

468 ad

نظر دهید

وب سایت: